Privatumo politika


Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 m. kovo 30 d

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros dėl jūsų informacijos rinkimo, naudojimo ir atskleidimo, kai naudojatės Paslauga, ir pasakojama apie jūsų teises į privatumą ir kaip jus saugo įstatymai.

Mes naudojame Jūsų Asmens duomenis Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią Privatumo politiką. Ši privatumo politika buvo sukurta naudojant Privatumo politikos šabloną.

Interpretacija ir apibrėžimai
Interpretacija
Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas tokiomis sąlygomis. Toliau pateikiami apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepaisant to, ar jie pateikiami vienaskaita, ar daugiskaita.

Apibrėžimai
Šios privatumo politikos tikslais:
Paskyra reiškia unikalią paskyrą, sukurtą tam, kad galėtumėte pasiekti mūsų Paslaugą arba jos dalis.
Įmonė (šioje Sutartyje vadinama „Įmone“, „Mes“, „Mums“ arba „Mūsų“) reiškia Anthropos fizinio rengimo centrą, Elnių g. 20-11, Vilnius, Lietuva.

Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė įdeda į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį, kuriuose yra išsami informacija apie Jūsų naršymo toje svetainėje istoriją tarp daugelio jos naudojimo būdų.

Šalis: Lietuva

Įrenginys reiškia bet kokį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pavyzdžiui, kompiuteris, mobilusis telefonas arba skaitmeninis planšetinis kompiuteris.

Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su asmeniu, kurio tapatybė nustatyta arba gali būti nustatyta.

Paslauga reiškia Svetainę.

Paslaugų teikėjas – bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris Bendrovės vardu tvarko duomenis. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė samdo palengvinti Paslaugos teikimą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, atlikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip Paslauga naudojama.

Naudojimo duomenys reiškia duomenis, surinktus automatiškai, sugeneruotus naudojant Paslaugą arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

Interneto puslapis nurodytas Anthropos Basketball Championship, ir yra pasiekiamas iš www.abc1x1.com

Jūs reiškia asmenį, kuris pasiekia arba naudojasi Paslauga, arba įmonę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasiekia arba naudojasi Paslauga, jei taikoma.

 


Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas
Renkamų duomenų tipai
Asmeniniai duomenys
Naudojantis mūsų paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenę identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet tuo neapsiribojant:

Elektroninio pašto adresas

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys
Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip Jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, Jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalus įrenginys. identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai pasiekiate Paslaugą naudodami mobilųjį įrenginį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobilųjį telefoną. operacinę sistemą, Jūsų naudojamos mobiliojo interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų Puslapyje bei naudojatės mūsų Paslauga arba kai naudojatės Paslauga per mobilųjį įrenginį..


Sekimo technologijos ir slapukai
Naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume sekti veiklą mūsų Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti informacijai rinkti ir sekti bei mūsų paslaugai tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas yra mažas failas, patalpintas jūsų įrenginyje. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei nepriimsite slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Nebent jūs pakoregavote savo naršyklės nustatymus taip, kad ji atsisakytų slapukų, mūsų Paslauga gali naudoti slapukus.
Flash slapukai. Tam tikros mūsų Paslaugos funkcijos gali naudoti vietinius saugomus objektus (arba „Flash“ slapukus), kad rinktų ir saugotų informaciją apie jūsų nuostatas arba veiklą mūsų Paslaugoje. „Flash“ slapukai valdomi ne tais pačiais naršyklės nustatymais, kaip ir naršyklės slapukams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galite ištrinti „Flash“ slapukus, skaitykite „Kur galiu pakeisti vietinių bendrinamų objektų išjungimo arba ištrynimo nustatymus?“ galima rasti adresu https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html#main_Where_can_I_change_the_settings_for_disabling__or_deleting_local_shared_objects_
Žiniatinklio švyturiai. Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. laiškuose gali būti mažų elektroninių failų, vadinamų žiniatinklio signalais (taip pat vadinami aiškiais gifais, pikselių žymomis ir vieno pikselio gifais), kurie leidžia įmonei, pavyzdžiui, skaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius vartotojus. arba atidarė el. laišką ir kitą susijusią svetainės statistiką (pvz., tam tikros skilties populiarumo fiksavimą ir sistemos bei serverio vientisumo patikrinimą).
Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „seanso“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate prie interneto, o seanso slapukai ištrinami, kai tik uždarote žiniatinklio naršyklę. Sužinokite daugiau apie slapukus: Slapukų naudojimas pagal nemokamą privatumo politiką.

 

Seansinius ir nuolatinius slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais:

Būtini / būtini slapukai

Tipas: seanso slapukai

Administruoja: Mes

Tikslas: šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte teikti paslaugas, pasiekiamas per svetainę, ir kad galėtumėte naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda atpažinti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių slapukų paslaugos, kurių prašėte, negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad suteiktume jums tas paslaugas.

Slapukų politika / Pranešimas apie priėmimą Slapukai

Tipas: nuolatiniai slapukai

Administruoja: Mes

Tikslas: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu Svetainėje.

Funkcionalumo slapukai

Tipas: nuolatiniai slapukai

Administruoja: Mes

Tikslas: šie slapukai leidžia mums atsiminti jūsų pasirinkimus, kai naudojatės svetaine, pavyzdžiui, prisiminti prisijungimo duomenis arba kalbos pasirinkimą. Šių slapukų tikslas – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą naudodamiesi svetaine iš naujo Įvedinėtumėte savo nuostatas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jūsų pasirinkimus dėl slapukų, apsilankykite mūsų slapukų politikoje arba mūsų privatumo politikos slapukų skiltyje.

 

Jūsų Asmens duomenų naudojimas
Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis šiais tikslais:

Teikti ir prižiūrėti Paslaugą, įskaitant mūsų Paslaugos naudojimo stebėjimą.

Norėdami tvarkyti savo paskyrą: tvarkyti Jūsų, kaip Paslaugos vartotojo, registraciją. Jūsų pateikti Asmens duomenys gali suteikti prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios yra prieinamos Jums kaip registruotam vartotojui.

Sutarties vykdymui: prekių ar paslaugų, kurias įsigijote, pirkimo sutarties ar bet kokios kitos sutarties su mumis per Paslaugą parengimui, laikymui ir vykdymui.

Norėdami susisiekti su jumis: susisiekti su jumis el. paštu, telefono skambučiais, SMS arba kitais lygiaverčiais elektroninio ryšio būdais, pvz., mobiliosios programos tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus arba informaciniais pranešimais, susijusiais su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinimus, kai būtina arba pagrįsta joms įgyvendinti.

Teikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tas, kurias jau įsigijote ar dėl kurių teiravotės, nebent pasirinkote tokios informacijos negauti.

Tvarkyti Jūsų užklausas: Dalyvauti ir tvarkyti Jūsų prašymus Mums.

Verslo perdavimui: Mes galime naudoti jūsų informaciją, kad įvertintume arba vykdytume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį tam tikro ar viso mūsų turto pardavimą ar perdavimą, nesvarbu, ar jis tęsia veiklą, ar bankroto, likvidavimo, ar panašus procesas, kai mūsų turimi Asmens duomenys apie Paslaugos vartotojus yra perduotas turtas.

Kitais tikslais: Jūsų informaciją galime naudoti kitais tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų Paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui bei tobulinimui.

Mes galime dalintis jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

Su paslaugų teikėjais: mes galime dalintis jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą, susisiekti su jumis.
Verslo perdavimui: Mes galime dalintis arba perduoti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, Bendrovės turto pardavimu, finansavimu ar viso mūsų verslo ar dalies įsigijimu, arba per derybas dėl jų kitai bendrovei.
Su filialais: galime dalintis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju pareikalausime, kad šios patronuojamosios bendrovės laikytųsi šios privatumo politikos. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, bendrų įmonių partnerius ar kitas įmones, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai su mumis kontroliuojamos.
Su verslo partneriais: Mes galime dalintis Jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
Su kitais vartotojais: kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali matyti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.
Gavus Jūsų sutikimą: Su Jūsų sutikimu galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais.


Jūsų Asmens duomenų saugojimas
Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Mes saugosime ir naudosime Jūsų Asmens duomenis tiek, kiek tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei privalome saugoti Jūsų duomenis, kad atitiktume galiojančius įstatymus), spręstume ginčus ir vykdytume savo teisinius susitarimus bei politiką.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidaus analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumui sustiprinti arba Mūsų Paslaugos funkcionalumui gerinti, arba Mes esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgesnį laiką.

Jūsų Asmens duomenų perdavimas
Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės veikiančiuose biuruose ir visose kitose vietose, kuriose yra tvarkoje dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduota ir saugoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika ir tokios informacijos pateikimas reiškia jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o Jūsų asmens duomenys nebus perduoti organizacijai ar šaliai, nebent bus taikomos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenis ir kitą asmeninę informaciją.


Jūsų Asmens duomenų atskleidimas
Verslo sandoriai
Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar parduodant turtą, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Mes informuosime prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir jiems bus taikoma kita privatumo politika.

Teisėsauga
Tam tikromis aplinkybėmis Bendrovė gali būti įpareigota atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja teisės aktai arba atsakant į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar vyriausybinės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai
Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis, sąžiningai manydama, kad toks veiksmas yra būtinas siekiant:

Laikykitės teisinės prievolės
Ginti Bendrovės teises ar nuosavybę
Užkirsti kelią galimiems su Paslauga susijusiems pažeidimams arba juos ištirti
Saugoti asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
Apsisaugoti nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmens duomenų saugumas
Jūsų Asmens duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Vaikų privatumas
Mūsų paslauga nėra skirta niekam iki 13 metų amžiaus. Sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome Susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad Asmens duomenis gavome iš jaunesnių nei 13 metų asmenų nepatvirtindami tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Jei mums reikia pasikliauti sutikimu kaip teisiniu jūsų informacijos tvarkymo pagrindu, o jūsų šaliai reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją galime reikalauti jūsų tėvų sutikimo.


Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai
Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Informuosime apie bet kokius pakeitimus, paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes informuosime jus el. paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime „Paskutinio atnaujinimo“ datą šios privatumo politikos viršuje.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis
Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

paštu: abcrealbasketball@gmail.com

Apsilankę šiame mūsų svetainės puslapyje: www.abc1x1.com